Kompletny, przenośny zestaw z pętlą indukcyjną

Producent: 
UniVox
Model: 
p-Loop
Rodzaj: 
Profesjonalny
Zastosowanie: 
profesjonalne
Pow. pokrycia: 
81-200 m
Rodzaje źródeł: 
mikrofon
wejście liniowe (np. MP3, CD)
Instalacja: 
przenośna

UniVox p-Loop to przenośny zestaw wspomagania słuchu z pętlą indukcyjną. Futerał jest zintegrowany ze wzmacniaczem indukcyjnym i dozownikiem 35m przewodu. Do zestawu dołączony jest również 15m dodatkowego przewodu oraz urządzenie do odsłuchu działania pętli UniVox Listener.
Podwójny układ ARW (Automatyczna Regulacja Wzmocnienia) sygnału wejściowego i dodatkowa ARW sygnału wyjściowego gwarantują stabilny sygnał i doskonałą zrozumiałość mowy nawet w trudnym akustycznie środowisku. UniVox p-Loop jest zgodny z wymogami normy europejskiej IEC dla wzmacniaczy pętli indukcyjnych.

Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Echo-System - firma dostarczająca wszelkich rozwiązań z zakresu dostosowania obiektów do potrzeb osób niedosłyszących. Zapewnia projekt, wdrożenie, konsultacje oraz kompleksową pomoc diagnostyczną i rehabilitacyjną osobom niedosłyszącym. Instalator posiadający szerokie i długoletnie doświadczenie w zakresie pętli induktofonicznych dla osób słabosłyszących.

 

ZW Telvid - lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie łódzkim i świetokrzyskim, wykwalifikowany i doświadczony w zakresie ich instalacji, wyposażony w profesjonalny sprzęt pomiarowy.

 

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...