UniVox DLS-50

Rodzaj: 
Indywidualny

UniVox® DLS-50 jest niewielkim, mocnym pod każdym względem wzmacniaczem pętli indukcyjnej, służącym do bezprzewodowej transmisji sygnału do Twojego aparatu słuchowego. DLS-50 zaprojektowano dla osiągnięcia maksymalnej mocy, uniwersalnego i łatwego użytkowania; wyposażono go w układ podwójnej ARW (automatycznej regulacji wzmocnienia) UniVox, by zapewnić czystość wrażeń dźwiękowych. Pokrętło głośności oznaczone cyframi dla łatwiejszego zapamiętania pożądanych ustawień siły pola magnetycznego w połączeniu z oddzielną regulacją niskich i wysokich dźwięków zapewnia wysoką jakość dźwięku. Metalowa obudowa i efektywne chłodzenie, gwarantują bezproblemową pracę urządzenia.

Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Echo-System - firma dostarczająca wszelkich rozwiązań z zakresu dostosowania obiektów do potrzeb osób niedosłyszących. Zapewnia projekt, wdrożenie, konsultacje oraz kompleksową pomoc diagnostyczną i rehabilitacyjną osobom niedosłyszącym. Instalator posiadający szerokie i długoletnie doświadczenie w zakresie pętli induktofonicznych dla osób słabosłyszących.

 

ZW Telvid - lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie łódzkim i świetokrzyskim, wykwalifikowany i doświadczony w zakresie ich instalacji, wyposażony w profesjonalny sprzęt pomiarowy.

 

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...