Wzmacniacz pętli indukcyjnej do telewizorów plazmowych i LCD z cyfrową korekcją dźwięku

Producent: 
UniVox
Model: 
DLS-30TV
Rodzaj: 
Indywidualny
Zastosowanie: 
indywidualne
Pow. pokrycia: 
miejscowo
do 40 m
Rodzaje źródeł: 
TV
Instalacja: 
przenośna
stacjonarna

UniVox® DLS-30TV jest urządzeniem wspomagającym słyszenie dźwięku z telewizora przeznaczonym dla użytkowników aparatów słuchowych. DLS-30TV został zaprojektowany dla telewizorów plazmowych/LCD, które często opóźniają dźwięk przy współpracy z pętlą indukcyjną. Dzięki regulacji (TV Sync) dźwięk jest prawidłowo synchronizowany.

Zdjęcie: 
Wzmacniacz pętli indukcyjnej do telewizorów plazmowych i LCD z cyfrową korekcją dźwięku
Dokumentacja: 

Mapa miejsc

Miejsca przyjazne osobom niedosłyszącym.

Zobacz na mapie...

Partnerzy serwisu

Echo-System - firma dostarczająca wszelkich rozwiązań z zakresu dostosowania obiektów do potrzeb osób niedosłyszących. Zapewnia projekt, wdrożenie, konsultacje oraz kompleksową pomoc diagnostyczną i rehabilitacyjną osobom niedosłyszącym. Instalator posiadający szerokie i długoletnie doświadczenie w zakresie pętli induktofonicznych dla osób słabosłyszących.

 

ZW Telvid - lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie łódzkim i świetokrzyskim, wykwalifikowany i doświadczony w zakresie ich instalacji, wyposażony w profesjonalny sprzęt pomiarowy.

 

Propeller - lokalny instalator dostarczający pętle indukcyjne i systemy nagłośnienia wysokiej jakości (częściowo województwo wielkopolskie i dolnośląskie). Posiada doświadczenie w zakresie pętli indukcyjnych przenośnych i stacjonarnych.

 

Magellan - instalator lokalny wykwalifikowany w zakresie projektowania i instalacji pętli indukcyjnych i systemów nagłośnienia, doświadczony oraz wyposażony w odpowiedni sprzęt pomiarowy (województwo podkarpackie i małopolskie)

 

Pro-Rock AV System - doświadczony dostawca systemów nagłośnienia i lokalny instalator pętli indukcyjnych w województwie lubuskim. Wykwalifikowany w zakresie projektowania pętli dla osób słabosłyszących i wyposażony w odpowiednie urządzenia do regulacji systemów zgodnie z normą.

Zaprojektuj

Określ parametry i zaprojektuj swój system...